Revoluce na ruce: Tohle jsou chytré samonabíjecí hodinky

SuperCharger²

Společnost Sequent je vůdčím startupem na poli chytrých technologií. V roce 2017 přišla s revolučním modelem chytrých samonabíjecích hodinek. Nyní přichází s ještě našláplejší verzí SuperCharger².

Chytré hodinky Supercharger od firmy Sequent ohromily svět unikátním automatickým samonabíjecím systémem. Jejich druhá generace je o pár kroků napřed a kromě safírového sklíčka a snižování uhlíkové stopy díky ušetření milionů baterií ročně také zavádí jedinečný program odměňování kryptoměnou. V kombinaci s nejmodernější aplikací Sequent Bio Feedback totiž hodinky generují „SQ mince“, tedy kryptoměnu, která přináší finanční výhody pro další zdravotnické služby a produkty.

Konec nabíjecím kabelům

Díky unikátní technologii je konec klasickým nabíjecím kabelům či podložkám. Model SuperCharger², stejně jako jeho předchůdce, funguje na bázi přeměny sto procent čisté kinetické energie na energii elektrickou, která podporuje vestavěné senzory sledující veškerý váš pohyb.

Takže čím více se hýbete, tím více energie získáte, tudíž motivace ke zdravějšímu životnímu stylu je více než jasná. Samozřejmostí jsou pak funkce jako krokoměr, měření tepu i GPS, které se ovládají díky připojení k mobilnímu telefonu skrze technologii Bluetooth.

Hodinky z oceánu

Zdánlivě všední ručičkový design je výhrou zejména pro milovníky klasiky. Unisexový sportovní vzhled modelu SuperCharger² je k dostání v několika cenových hladinách a barevných provedeních exkluzivně na Kickstarter.com.

Hodinky SuperCharger² jsou jasným favoritem a držitelem světového rekordu v energetické soběstačnosti. A fakt, že jsou vyrobeny z recyklovaného plastového odpadu z oceánů, je už jen třešničkou na dortu.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO