Report z Prague Hand Poke Session: Talentovaní tatéři, úžasné prostory a rozhovor s Kristýnou Poliček


Druhý dubnový víkend se v prostoru zvaném Paralelní Polis odehrála jarní edice Prague Hand Poke Session – druhý event tohoto názvu, za jehož zrozením stojí Kristýna Poliček, kterou můžete znát třeba z tria blogerek Bloges Robes, kde působí s Nicol Moravcovou a Michaelou Štoudkovou.

Prague Hand Poke Session je takový menší festival pro ty z vás, kteří mají rádi obrázky pod kůži. Kdo by nevěděl, tak hand poke je forma tetování, kdy se nepoužívá bzučící tetovací strojek, nýbrž jen jehla. Vpichy jsou tak dělány ”ručně”. Hand poke má dlouholetou historii nejenom díky tomu, že první elektrický strojek přišel na svět až roku 1890. Je to prostě takový rituál, který se těší čím dál větší oblíbenosti. Kromě hand poke se tomuto stylu taky říká stick and poke. U nás jde nicméně o poměrně novější trend, který se rozmohl hlavně díky Instagramu, kde tatéři ukazují svá díla.

Pokud jste fanoušci tetování, sledujte Prague Hand Poke na sociálních sítích a nenechte si ujít další sessions. A taky koukněte na naši reportáž z jarní edice:


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí