Red Bull Dance Your Style vám představí nejlepší tanečníky už tuto sobotu


Emilia "Emika" Pauerová

V Kasárnách Karlín se to v sobotu 14. září od 16 hodin pořádně roztočí. Unikátní taneční koncept Red Bull Dance Your Style poprvé dobude Prahu a už známe šestnáct streetových tanečníků, kteří se utkají o letenku do Paříže na světové finále. Vyberte si svého favorita už teď a přijďte fandit!

Je to na vás

Red Bull Dance Your Style nemá žádnou odbornou porotu, můžete to tak být právě vy, kdo rozhodne o vítězi, který se 12. října s dalšími výherci národních kol ze třiceti zemí světa utká o absolutního krále ve street dance. Své rozhodnutí nemusíte nechat náhodě. Seznamte se s kompletní šestnáctkou tanečníků a tanečním stylem, kterému se věnují, a vyberte si svého koně:

Mulla Zuev a Adam Kmenta tančí hip hop, Honza Pentiful s Kristiánem Mensou zase breakdance, Angela Nwagbo house dance a Jana Pukovcová locking. Vícero stylů mají ve svém repertoáru Sára Ďurajková – hip hop, poping, Ondřej Švec – hip hop, house, ground moves, Hana Valová waacking – locking, dancehall, hip hop, Roman Kejík – locking, popping, Matouš David – popping, hip hop, Barbora Endyšová – popping, hip hop, Martina Zachrlová – hip hop, afrohouse, dancehall, Lukáš Bernáth se zaměřuje na popping, waving, robot, animation, boog-styles, Patrik Kejík tančí All Style a Sweemo mix všech stylů.

Koncept Red Bull Dance Your Style je jedna velká show. Tanečníci se vždy potkají v souboji jeden na jednoho a jen diváci rozhodnou, kdo se skvěle trefil do hudby, kdo měl větší charisma a kdo je dokázal lépe vtáhnout do děje. Na tenhle battle se ale nedá připravit, nikdo neví, co nakonec DJ Wee pustí za song. Může to být jak Madonna, Britney Spears, tak i Queen. Maličkosti rozhodují. Připravte se na skvělý taneční zážitek a načerpejte inspiraci!


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí