RAW Art Wrestling vyhlašuje svůj čtvrtý ročník


Je pro vás ilustrace jen koníček, nebo se jí živíte, či ji studujete? Ať už to, nebo tamto, přesně pro vás je studiem DRAWetc. organizovaný ilustrátorský souboj RAW Art Wrestling, který letos vyhlašuje svůj 4. ročník. Ten startuje již 15. prosince prvním kvalifikačním online kolem a chce přilákat všechny talentované lidi, co mají k ilustraci blízko, bez ohledu na to, zda kreslí uhlem, štětcem, sprejem, či digitálně.

Nově se soutěžící zařadí do kategorií Illustration, Character design, Comics nebo Speed sculpture (sochařina fyzická i virtuální). Pětičlennou porotu tvoří výhradně odborníci z branže: antverpský ilustrátor DZIA, čerstvý autor největšího muralu v ČR, zakladatel studia DRAWetc. a průkopník autorských práv pro kreslíře v ČR Vladimír Strejček, Ilona Polanski, jedna z nejúspěšnějších komerčních ilustrátorek u nás, koncept artista Michal Ivan působící v Berlíně a Daniel Špaček, špičkový freelance ilustrátor s dvacetiletou praxí.

Vítězové si kromě zážitku či nových možností zajímavé spolupráce nejen se studiem DRAWetc. odnesou grafický tablet Wacom, světovou špičkou pro všechny, kteří se chtějí kreativně vyjádřit. Finále RAW Art Wrestlingu vyvrcholí velkým celodenním eventem s workshopy i stodvacetiminutovým zápasem, během nějž se potkají soutěžící, porota i diváci na živo na jaře 2018. Přihlásit se můžete zde.

foto: tisková zpráva


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě