Rapper Mist byl postřelen a oloupen


MIST

MIST patří mezi nejzajímavější mladé rappery na britském ostrově. Když ho v roce 2015 (ve 23 letech) propustili z vězení, začal naplno makat na své hudební kariéře. A daří se mu dost dobře. Na kontě má několik zajímavých projektů, které rozhodně stojí za vaši pozornost.

Dnes ale z trochu jiného soudku. Talentovaný rapper si právě užíval dovolenou ve slunném Portugalsku a do jeho pronajaté vily vpadli lupiči, kteří ho následně postřelili do nohy. Následně mu měli ukradnout mobilní telefon, šperky a dokonce i cestovní pas. Tři ozbrojení muži přitom měli mluvit se silně irským přízvukem.

Rapper byl převezen do nejbližší nemocnice, zranění ale naštěstí nebylo vážné. Ale dovolenou vám podobný zážitek asi docela pokazí.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě