PSH vyrazí na tour po malých klubech!


TZ:

PSH aka Peneři Strýčka Homeboye je kapela, která rostla společně s celým československým hiphopem, vždy udávala tempo, nastavovala laťky a přinášela nejnovější vlivy. Byla i u vzniku rapové scény už v pozdních 90. letech, tehdy ještě fungující pouze v malých a undergroundových klubech.

Od té doby si PSH splinili mnoho svých hudebních i koncertních snů. Dlouhé roky dokola vyprodávali největší kluby v Čechách i na Slovensku, odehráli svoje shows ve velkých halách společně s největšími hvězdami US rapu, nebo odjeli velkolepé tour s Monkey Business za zády. Po tom všem se mají chuť v rámci exkluzivní koncertní série vrátit do menších klubů, čili podniků s kapacitou do 200 lidí. Chtějí vytvořit i znova zažít tu původní atmosféru a energii, která kolem rapu kdysi vytvářela auru něčeho zcela nového a revolučního.

Již brzy bude zveřejněn jednotný vizuál celého turné a seznam měst, kde by se PSH měli objevit. Co už je ale jisté teď, je že turné za podpory Jagermeisteru zabere kapele víkendy v únoru a březnu 2013.

Dorazí i do tvého města? Očekávej další info.

PSH Live


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě