PSH představí nové album Debut na Hip Hop Žije


PSH

Festival Hip Hop Žije opět přiveze do Prahy špičky české a slovenské hip-hopové scény. Vystoupí slovenští hip-hopeři Separ, Ego, Majk Spirit a Strapo. Z české scény se návštěvníci mohou těšit na DJ NobodyListen, Sergey B, Pastora a PSH. Posledně jmenovaná skupina na festivalu představí své nové album nazvané Debut.

Už tento pátek

Jedinečnou atmosféru si fanoušci hip-hopu mohou vychutnat v Průmyslovém paláci v Holešovicích už 13. září. Spolupořadateli akce jsou televize Óčko Black a Prima Cool. Hudební dramaturg Óčko Black Petr Klasna ke spolupráci dodává:

Jedním z cílů při spuštění nové stanice Óčko Black bylo aktivní zapojení do dění v lokální hip-hopové komunitě. I proto jsem rád, že se podílíme na akci, kde se na jeden večer potká elita českého a slovenského rapu. Setkání lidí ze scény, kteří se zas tak často nepotkávají, může přinést unikátní atmosféru, kterou by si žádný tuzemský fanoušek hip-hopu neměl nechat ujít.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí