První trailer k Justice League je na světě


S filmovými adaptacemi komiksových předloh z dílny DC Comics jako by se roztrhl pytel. Na letošním mezinárodním Comic-Conu v San Diegu bylo totiž představeno hned několik novinek, týkajících se právě kreslených superhrdinů. Tak třeba vedle oznámení Wonder Woman, v roli které se v roce 2017 představí herečka Gal Gadot, nebo dalších trailerů na Suicide Squad se nyní můžeme oficiálně těšit na snímek Justice League, kterého se zřejmě dočkáme někdy v listopadu příštího roku.

Režisérské křeslo tentokrát obsadil Zack Snyder, jenž se na hrdiny z DC doslova specializuje. Vždyť mezi jeho polsední kousky patří právě trháky jako Man Of Steel či Batman vs Superman a na rok 2018 chystá i filmy Aquaman nebo The Flash, to už ale pouze jako výkonný producent. Co se týče hereckého obsazení, v hlavních rolích se představí již tradiční herci svých postav jako třeba Ben Affleck v roli Batmana nebo Henry Cavill jako Superman. Dále se můžeme těšit třeba na Jeremy Ironse, Amber Heard, Williema Dafoe a mnoho dalších.


IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě