Primark v Česku otevře už příští rok!


Do České republiky míří Primark. Pobočka slavného levného řetězce bude otevřena už příští rok v nové budově na Václavském náměstí The Flow Building, kde zabere tři patra. Budova bude postavena na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice a bude mít devět pater, uvádí web Refresher.sk.

„Jsme potěšeni, že si Primark pro svůj první český obchod vybral právě naši vlajkovou loď, budovu The Flow Building. Jedná se o ultramoderní stavbu na jednom z nejznámějších náměstí v Evropě, která nabízí unikátní příležitost těžit z nepřehlédnutelného vzhledu v samém srdci hlavního města České republiky,“ uvádí v tiskové zprávě James Woolf, CEO a zakladatel Flow East.

Nakupujete tam?

Nicméně je to důvod k radosti? Primark prodává oblečení za velmi nízké ceny. Současná móda se ale orientuje hlavně na kvalitní materiály, které jsou sice dražší, ale zase vám vydrží roky. Což se o oblečení z Primarku moc říct nedá…

Už jste si někdy zajeli nakoupit do Primarku (třeba do Londýna nebo do Drážďan)? Pokud ano, byli jste spokojení? A jste rádi, že budeme mít Primark v Praze? Dejte nám vědět na Facebooku do komentářů.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě