Praha bude mít prázdniny v pekle díky Flatbush Zombies


Je tomu tak, 11. října v pražském Lucerna Music Baru vystoupí velmi populární rapové ustoupení pod jménem Flatbush Zombies. Ačkoliv fungují už od roku 2010, na debutové album 3001: A Laced Oddysey jsme museli čekat až do roku 2016. To se ale vyplatilo, jelikož sklidilo obrovský úspěch a obsadilo přední příčky například v US iTunes Album chart 200 a Billboard Hip Hop.

Do našich končin přinesou druhé album s názvem Vacation In Hell, které vyšlo 6. dubna. To se ihned po vydání probojovalo do top 15 amerického žebříčku Billboard. Devatenáct tracků zde produkovali kromě Ericka Arc Elliotta i Kirk Knight, Hector Delgado a Tyler Dopps. Featuringy poskytla jména jako Joey Bada$$, A$AP Twelvyy, Portugal The Man a další.

Tak nepropásněte svou šanci a jak napovídá název tour, See You In Hell!


Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě