Co všechno nabízí první oficiální Teaser Trailer k chystanému snímku Power Rangers?


Pokud ještě nevíte o tom, že se chystá filmové zpracování nechvalně známých Power Rangers, nepanikařte. Zatím vám téměř nic neuniklo, pouze pár plakátů či obrázků. Avšak pokud Strážce vesmíru obdivujete už od mala, měli byste této novince věnovat svou pozornost. Vše totiž vypadá přinejmenším dobře.

Nemusíme si nic nalhávat, na seriál Power Rangers lidé koukali spíše pro pobavení, nikoli kvůli strhujícímu ději. Nicméně to se má nyní změnit. Příběh představí pět obyčejných středoškoláků, kterým osud daruje něco opravdu výjimečného. Hned potom se dozví, že jejich město Angel Grove je v ohrožení a stejně tak i celý svět. S ohledem na tento fakt hlavní hrdinové rychle zjistí, že oni jsou ti jediní, kteří dokáží zachránit naší planetu.

Koho vlastně tentokrát pod barevnými převleky najdeme? Červeného rangera, jakožto vůdce celého týmu ztvárňuje Dacre Montgomery (Jason), oblečen do černé bude Ludi Lin (Zack) a modrý kostým si oblékne poslední muž v tomto týmu, RJ Cyler (Billy). Zatímco růžová kombinéza náleží Naomi Scott (Kimberly), ve žlutém se vydovádí Becky Gomez (Trini). Snímek Power Rangers by se měl v českých kinech objevit 6. dubna 2017.

foto: screenrant.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě