Populární český umělec Krištof Kintera vydává novou knihu s názvem Fatal Banal


Jestli se chystáte zakoupit si novou autorskou monografii Fatal Banal populárního českého umělce Krištofa Kintery, máte jedinečnou možnost už tuto středu v v areálu modřanské Chirany, kde s trochou štěstí stihnete i komentovanou prohlídku ateliéru od samotného umělce.

Společně s Krištofem Kinterou, který je autorem celkové koncepce, se na knize podílel také teoretik umění Ondřej Chrobák a grafické studio Breisky. Dohromady vytvořili něco, co by se dalo s nadsázkou nazvat jedinečnou obrazovou básní.

Komentovaná prohlídka ateliéru přímo od Kintery

Pokud navíc dorazíte včas na středeční release party, můžete patřit mezi 50 prvních, kteří si knihu zakoupí a budou tak mít šanci zúčastnit se komentované prohlídky Kinterova rozsáhlého ateliéru, jenž je součástí objektu. Monografie Fatal Banal vychází u BiggBoss.

foto: BiggBoss


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí