Podpořte veganskou hospodu Bena Cristovao a jeho kamarádů na Hithitu!


Právě dnes spouští svou kampaň na Hithitu holešovická veganská hospoda Výčep Kabelovna. Jedním z jejich zakladatelů je zpěvák Ben Cristovao. Touto cestou se Výčep snaží získat prostředky na podporu kulturních a hudebních akcí, které mají v plánu pravidelně pořádat.

Výčep Kabelovna vznikl jednoduše z lásky k pivu. Ben Cristovao jej založil společně se svým manažerem Lukášem Rychtaříkem a kamarádem Alešem Petrem. Na čepu najdete lokální pivovary i zahraniční speciály s netradiční chutí. V rámci občerstvení si můžete dát klasické hospodské pochoutky, všechny jsou ale ve veganské variantě. “Myslím, že dost lidí překvapí, jak může chutnat takový kytkový utopenec, tlačenka nebo nakládané tofu – je to vážně dobrý!” říká za Výčep Lukáš Rychtařík a Ben Cristovao dodává: “Jako vegan vidím, jak chutně a zajímavě se dá jíst a přitom jít striktně rostlinnou variantou. Snažili jsme se vybrat ty nejlepší dodavatele tak, abyste si na jídle fakt pochutnali, a věřím, že se nám to povedlo.”

V kampani na Hithitu má Výčep hned několik milníků, kterých chce dosáhnout. Sbírka začíná na částce nutné pro nákup germicidní lampy, ta efektivně vyčistí ovzduší v interiéru a zbavuje jej škodlivin. Následné vybrané částky by mířily na podporu kulturních a hudebních aktivit v prostoru a pokud se povede vybrat kolem 250 000 Kč, chystají pro všechny své příznivce ve Výčepu velké překvapení.

Kampaň na Hithitu odstartovala 29. dubna. V nabídkách odměn jsou vstupenky na v budoucnu plánované akce, brunch s Benem Cristovao a spousta dalších fajn věcí, které budou přispěvovatele bavit.

Výčep Kabelovna najdete na adrese Dělnická 27, v omezeném provozu mají otevřeno v pondělí – sobotu 11:30-20:00.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí