Podmanil si Německo, teď vystoupí poprvé v Česku. Do Prahy míří rapper Luciano


Hiphopová komunita v Česku je na nohou. Blíží se totiž něco, na co fanoušci této hudby čekali několik let. Po řadě jednání se podařilo domluvit, že do Prahy přijede v srpnu zakoncertovat německá hiphopová superstar Luciano.

„Fanoušci po českém koncertu Luciana volali už několik let. Jsem rád, že se nám nyní podařilo vše domluvit a v srpnu Luciano vystoupí v branických ledárnách na svém prvním českém koncertě,“ říká Samba Samoura z pořadatelské agentury Pop Out Entertainment / Shows.

„Věříme, že dáme lidem něco, na co jen tak nezapomenou. Jeden ze supportu vystoupí nováček Erick Mati. Je to v celku jednoduché, Erick je upřímný hlas ulice, stejně tak jako Luciano a jejich spojení dává smysl, moc lidi Ericka ještě nezná, ale pochopí tohle rozhodnutí až ho na koncertě uslyší, to jsem si jistý,“ dodává Samba.

Luciano se narodil v Berlíně německé matce a mozambickému otci v roce 1994. Kreativní prostředí hlavního města Německa v něm už od dětství tříbilo lásku k muzice. V té na sebe záhy upozornil, jako na velký talent a jak se zdá, tak tyto ambice směle naplňuje.

V Německu je skutečnou hudební megastar a velkých úspěchů se mu daří dosahovat i na dalších trzích. Ovládne Luciano i Češko? Přijdte se podívat 6. srpna do Ledáren Braník v Praze.

Foto: Pop Out Entertainment / Shows


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí