Pánské mikiny třikrát jinak. Inspirujte se módními trendy roku 2020


Pánské mikiny byly na určitou dobu z šatníku vytlačeny elegantními (a trochu upjatými) svetry. Tomu je ale letos konec. Oblíbený módní prvek se znovu vrací do hry a přesvědčí vás, že si ho můžete obléct, ať se chystáte kamkoliv.

Pohodlnost nadevše

Na běžné denní nošení jsou pánské mikiny jako stvořené. To, co na nich muži milují nejvíc, je jejich pohodlnost a praktičnost, která se ještě násobí v případě sportovních mikin. Zapomeňte ale na zářivé barvy a předimenzované nápisy. Dejte přednost umírněné klasice a držte se barev s neutrálními tóny. Jedině tak se z vaší pánské mikiny stane nadčasový kousek, který nebudete mít problém s čímkoliv zkombinovat.

Nedbalá elegance v mikině a blejzru

Kdo říká, že v pánské mikině nemůžete působit elegantně? Trendem letošního roku je smart casual dress code, který v sobě spojuje prvky nedbalosti a elegance. Jeho základ tvoří bavlněné chinos kalhoty a blejzr, pod který se zpravidla nosí svetr, ale skvěle ho nahradí mikina se zapínáním na knoflíky. V takovém outfitu se nemusíte bát vyrazit do kanceláře, na obchodní schůzku a večer si ještě užít návštěvu vernisáže.

Shipster aneb muž rok 2020

Na pojem hipster zapomeňte, mužem roku 2020 se stává „shipster”. Že nevíte, o koho se jedná? Shipster se inspiruje někdejšími módními trendy (kolem roku 2010), které kombinuje s neotřelými, svěžími prvky. Jak takového shipstera poznáte? Na ulici ho potkáte v mikině s kapucí či svetru a zcela jistě ho identifikujete podle pletené čepice.

Nevíte si s výběrem pánské mikiny rady? Inspirujte se na Heurece, kde máte mikiny přehledně seřazené podle oblíbenosti na základě hodnocení uživatelů.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí