Oslava prvního roku Circlle a ženské krásy s udržitelnou kolekcí Contour


 Lokální udržitelná a etická značka Circlle představuje novou minimalistickou kolekci sportovního oblečení Contour. Kolekce inovativním a lichotivým střihem vyzdvihuje krásu ženských křivek a povzbuzuje k sebelásce. Nový a inovativní materiál legín zahalí celé tělo do měkkého objetí 100 % recyklovaných vláken a nadčasové barvy zajistí stylový vzhled za každých okolností.

Kolekce Contour obsahuje zcela nové střihy legín, podprsenek i tílek, které lze využít pro jakékoliv sportovní aktivity i jako pohodlné oblečení do města. Všechny produkty budou dostupné v kombinaci minimalistických barev Nero/Ivory a Taupe/Ivory. Jemné ale i kontrastní barevné palety oblečení jsou nadčasové a jejich udržitelnost spočívá také v jejich kombinovatelnosti. Nově se v nabídce objevují také velikosti XXL a XXS, aby padnoucí kousky našel naprosto každý.

Nové nejsou pouze barvy a střihy, ale také materiál, který je antibakteriální, umožňuje pokožce i přes kompresnost dýchat a zároveň překvapí svou jemností a hebkostí. Dokonale obejme ženské křivky a zajistí podporu při každém pohybu.

Contour obsahuje legíny s názvem Ivy v kontrastní variantě Nero/Ivory a světlejší Taupe/Ivory.  Pro bujnější hrudník je v nabídce podprsenka Sahara a pro ostatní je tu i druhá varianta s názvem Rayne. Obě podprsenky k dispozici ve variantě Nero/Ivory i světlé Taupe/Ivory.

V nabídce Circlle budou nově také dvě variace topů. S kratším střihem a s detailem mašle vpředu přichází top Zanna a pro zastánce klasiky je tu nestárnoucí basic střih tílka Lily.

Nové produkty z kolekce Contour jsou k dispozici od 10.12. 2020 na webových stránkách Circlle.

Jestli jste si doteď mysleli, že Circlle je pouze na jógu, tak vás kolekce Contour přesvědčí, že tomu tak opravdu není a smete jakékoliv pochybnosti o udržitelných materiálech” říká zakladatelka Natália Kratsmar-Šmogrovičová.

Udělejte krok s ohledem na naši planetu a navštivte www.circlle.cz.

foto: Circlle


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí