Sleduj, jak chce Optimus Prime zničit Zemi v novém traileru k Transformers: The Last Knight


Paramount Pictures nám naděluje další dárek v podobě nového traileru ke snímku Transformers: The Last Knight. Co z něj můžeme vypozorovat tentokrát? Mimo faktu, že Optimus Prime přesedlá na stranu záporáků, můžeme vidět spoustu epicky ztvárněných soubojů či snahu o zničení Země.

Kdyby jste se nás zeptali, proč bychom měli utrácet peníze za vstup na tento film, naše odpověď by byla jednoznačná – každý koho Transformers alespoň trochu baví, a to ať už příběhově nebo jako celkově vzatý koncept, by chtěl vidět Optimuse na straně zla. No ne? Mimo jiné v tomto snímku budeme mít příležitost poznat samotného tvůrce těchto mechanoidů. Tak jako tak, doporučujeme zhlédnout níže se vybízející trailer, z kterého vám chvílemi bude naskakovat husí kůže.

foto: youtube.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě