Okaaay Open Air popáté. Letos však na novém místě


Maniak

Okaaay Open Air a jeho produkční posádka i s interprety a fanoušky se letos stěhují na novou adresu. Konkrétně pak Ektor a jeho hosté vystoupí 30. srpna v rámci outdoor prostoru před vyhlášeným klubem Denoche Music Hall v Hradci Králové. Kromě zmíněného pražského rappera se můžete těšit na Strapa a Pil Cho ze Slovenska, brněnského Maniaka i spoustu DJs a zábavu až do ranních hodin.

Znáte lepší zakončení prázdnin?

Kdo by letos čekal opět AK, bude nejspíš zklamán, ovšem život je změna a tak si jistě přijdou na své i fanoušci Maniaka, který je pověstný svým stage divingem a neskutečně energickým vystoupením. Strapo se loni objevil pouze v podobě překvapení celého open airu, letos už je s ním však v lineupu počítáno od začátku, přičemž slovenskou reprezentaci uzavírá Pil C s továrnou na hity jménem Specialbeatz za zády.

Samozřejmostí jsou top DJs ve složení Spinhandz, Black Angelika, Hightower, Kwé a Saybon, kteří se postarají o zábavu jak před, tak po koncertech. Těžko si představit lepší zakončení prázdnin, co myslíte?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě