Hvězdy taneční hudby Ofenbach zahrají v Praze!


Ofenbach

Bomba na současné scéně house music, francouzští DJové a producenti Ofenbach, vystoupí 26. září 2019 v pražském klubu Roxy. Jedni z nejpopulárnějších zástupců svého žánru zahrají pro tuzemské publikum svůj DJ set nadupaný pozitivní energií v rytmech deep house music na začátku příští klubové sezony.

Ofenbach sklidili úspěchy díky vlastním trackům jako Be Mine, Katchi nebo Paradise. Pro Prahu připravují speciální show. 

Vliv rocku

César a Oliver, to jsou jména dvou mladých pařížských producentů, kteří sklízejí úspěchy v klubech po celém světě. Jejich skladby patří mezi nejhranější písně playlistů radií zaměřující se na taneční a klubovou hudbu.

Potkali se již ve třinácti letech, kdy založili první rockovou skupinu. Dnes patří mezi nejčerstvější objevy žánru deep house.  Kromě vlastních tracků tvoří také remixy slavných kolegů, jako jsiu například Bob Sinclair a Hyphen Hyphen.

Ve svých setech dávají prostor hudbě, která je formovala v dětství, a tak se mohou fanoušci těšit na vlivy a remixy skladeb od kapel, jako jsou Rage Against the Machine, Led Zeppelin, Nirvana, Red Hot Chili Peppers nebo AC/DC. Jak sami říkají, ovlivnily je ale taky projekty jako Daft Punk, Stardust, Cassius, Justice nebo Kavinsky. No rozhodně to bude skvělá party!

Ofenbach
Foto: Dimitri Mosiniak

Taneční party

V roce 2017 vydali ve spolupráci se skladatelem Nickem Waterhousem skladbu Katchi, která se stala nejvyhledávanějším Shazam trackem v době vydání. Ve Francii šlo dokonce o druhou nejhranější rozhlasovou píseň!

Ofenbach představují současnou taneční hudbu, jejich koncert je příležitost k dlouhé taneční party s nejnovějším zvukem. V klubu Roxy společně s francouzskými DJi zahrají také zástupci české housové scény.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě