Obyčejné kafe už je nuda. Teď letí růžová a třpytky. Kdy a kde se bude prodávat u nás?


Inovaci nezastavíte a platí to i ve světě kávy. Karamelové nebo pumpkin spice latté asi už nikoho nepřekvapí, ale následující nejnovější trendy možná ano.

Žhavou novinkou, kterou si budete moct dokonce dopřát i v našich končinách, je růžová káva aneb Pink Corto. Prodávat se bude v květnu a červnu v kavárnách Costa Coffee. Nebojte, přidaná barva je pouze na efekt a na výslednou chuť kávy prý nemá žádný vliv.

Foto: Costa Coffee

Tím ale nekončíme. Za hranicemi (konkrétněji v Austrálii) přišli s další novinkou, a tou je káva se třpytkami. Docela rádi bychom věděli, jak potom vypadá jazyk a zuby. Takže jestli ji někdo budete chutnat, dejte nám pak prosím vědět!

Foto: Instagram @coffeebydibella
Foto: Instagram @coffeebydibella

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí