Obsáhlá kolekce Primitive Skateboarding x Dragon Ball Z potěší všechny fanoušky anime

Málokdo ví, že se anime v určité formě vyskytuje ve světě už přes sto let. První animované japonské reklamy se vysílaly již v roce 1917. Za tu dobu se kolem něho stihl vytvořit obrovský kult, nespočet seriálů, filmů a několik různých odnoží. Motivy z něj jsou často užívány i v módním průmyslu, vzpomeňme si například na ne tak starou kolekci Supreme x Akira.

Na této vlně se svezli i Primitive Skateboarding a vydávají kolekci s motivy seriálu Dragon Ball Z. To se řadí k nejpopulárnějším anime seriálům moderní historie. Najdeme zde skvělé desky s našimi oblíbenými hrdiny, pestrobarevná trička s krátkým i dlouhým rukávem, mikiny, kšiltovky a v neposlední řadě také doplňky jako polštář, ponožky či skleničky.

Kolekci si můžete zakoupit již nyní na webových stránkách americké značky. Jaké procento skejťáků podle vás sleduje anime? A patříte mezi ně?

Raise the flag//Life is Porno//Ultravagant
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě