Objevte novinky ze světa parfémů! Která jarní vůně bude ta vaše?


Jaro je jedna z nejveselejších částí roku. A to je ten pravý čas na nový parfém. Už víte, kterou vůni na jaře zvolit? Ženskost či smyslnost? To a mnohem více ztělesňují letošní voňavé novinky. Ikonické flakóny jejichž design mluví sám za sebe, exotické ingredience, jako esence z damašské růže, madagarská vanilka či balijské pačuli, které vám dovolí vystoupit z davu. Marionnaud představuje novinky, kterým snadno podlehnete.

ROCHAS GIRL – Exkluzivně v Marionnaud

Reprezentuje svobodomyslné dívky, které se nebojí projevit své vlastní já, umí říci „ne“ a zaměřit se na to, co je opravdu důležité – samy na sebe. Nová citrusová, dřevitokvětinová toaletní voda Girl je čistě ženskou záležitostí. Je ódou na svobodu, klid a čistotu. Receptura využitá pro výrobu této vůně je veganská a z 90 % přírodního původu. Hlavní ingrediencí vůně se stal extrakt z Neroli, u nějž byl vědecky prokázán významný relaxační účinek. Spray good – feel good!


40 ml EdT (info o ceně na prodejně či e-shopu)

LANCÔME LA NUIT TRÉSOR DENTELLE DE ROSES 

Ikonický flakon ve tvaru diamantu se tentokrát zahalil do luxusního krajkového závoje. Esence z damašské růže dodává parfému přitažlivost a sofistikovaný květinový nádech. Intenzivní malinový akord pak vůni zvýrazňuje a zpestřuje. Nakonec ucítíte nasládlý, ale přitom zemitý akord pačuli, který dotvoří dokonalou harmonii.

50 ml EdP (1 759 Kč)

VALENTINO BORN IN ROMA DONNA YELLOW DREAM

Dámská květinová vůně Born in Roma Donna Yellow Dream je kombinací italského citronu, bílého pižma a esence turecké růže. Flakon navržený s ikonickými hroty „rockstud“, je inspirován architekturou Říma, která propojuje současnost a minulost, a je podpisem Valentino Couture.

Valentino Born in Roma Donna Yellow Dream, 50 ml EdP (2 499 Kč)

www.marionnaud.cz

foto: Marionnaud


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí