Nový trailer k filmu Ratchet & Clank: Strážci Galaxie


Dvojici Ratchet & Clank určitě hodně z vás zná z populární hry pro PlayStation 2. Tento měsíc se tato slavná dvojice dočká přepracovaní a vylepšení prvního dílu na PlayStation 4, který doprovodí animovaný film založený právě na prvním dílu této kultovní série od studia Insomniac Games.

Film bude mít premiéru v amerických kinech už 29. dubna letošního roku. V českých kinech se film objeví se zpožděním až 23. června. Dnes už se ale můžeme podívat na jednu scénu z filmu, která ukazuje, jak se Ratchet setkal poprvé s robotem jménem Clank, který se později stane jeho nejlepším kamarádem.

O dabing slavné dvojice se postarali Arnold Taylor a David Kaye. Mezi dalšími dabéry můžete najít i jiná zajímavá jména, jako například John Goodman, Rosario Dawson, Bella Thorne, Sylvester Stallone nebo Paul Giamatti.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě