Francouzský elektro-mág Danger míří do Prahy


Danger

#NoShit v minulosti uhranul vybíravé fanoušky živé elektroniky v Olomouci a Brně. Teď míří poprvé ve své historii do hlavního města. Ze Štvanice se 21. září stane epicentrum synťáků z domova i zahraničí.

Rozumí hudbě díky PC

Pražská premiéra se koná ve velkém stylu s headlinerem světového ranku. Nekompromisní producent Danger přiveze svou show až z Francie a na #NoShit zavítá v rámci letní tour ke své aktuální desce Origins. Ta, jak je u hudebníka již zvykem, snoubí ty nejlepší nápady z french house s poetikou a atmosférou starých počítačových her. „V dětství jsem strávil spoustu času u počítače. Vyrostl jsem u něj a naučil se díky němu porozumět hudbě,“ vysvětluje umělec.

Danger začínal s produkcí na retro zařízeních jako Amiga či Atari, kde skládal své první 8bitové chiptunes. V roce 2007 se zahalil do temného převleku, rozsvítil své dvě LED oči a v klubech po celém světe servíruje fanouškům poctivou elektroniku s neopakovatelně tepající basou, za kterou by se nemuseli stydět ani jeho krajané z Justice.

Kdo dál

Ani další hvězda večera, německý Persian Empire, nedorazí na Štvanici s prázdnou. Na konci června mu vyšlo očekáváné EP ABOUT//BLANK. Na něm posluchačům přináší vytříbenou změť downtempa, post-dubstepu a 2-step garage v jazzovém hávu. Výsledkem je neopakovatelný a zasněný zážitek, který nenechá vaše nohy ani srdce v klidu!

Zahraniční dvojici doplní i český nestor modulárů HRTL, projekty Midub Sound a Citty. Na písničkářskou notu zahraje duo Sundays on Clarendon Road i olomoučtí Elsewhere a fúzi rapu a elektroniky představí energičtí Hello Marcel.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


realizace MIDEO realizace MIDEO