Nixon: Hodinky, které nedělají kompromisy


Přemýšlíte, jaké hodinky si pořídit, abyste byli spokojení co se týče poměru cena / kvalita, aby vaše nové hodinky fungovaly, jak mají, a aby se líbily nejen vám, ale i vaší bandě? Máme pro vás super tip!

Žádná průměrnost

Zapomeňte na průměrnost a kompromisy. Hodinky Nixon jsou tu pro ty, co chtějí světu ukázat svou pravou tvář. Jsou stylové, kvalitní a odrážejí dnešní dobu, kdy chceme být všichni aktivní a rádi si stanovujeme svá vlastní pravidla (a neříkejte, že ne!). Proto jsou například vodotěsné, což oceníte na letních i zimních dovolených, z tvrzeného odolného skla a obsahují velmi malé množství niklu kvůli alergiím, což je v dnešní době důležité, protože lidi trpí na alergie šíleně.

Retro nádech a současné precizní zpracování z nich dělá výjimečný produkt. Co si budeme povídat, právě retro vzhled je teď asi to, co nejvíc frčí. Teda aspoň my máme retro hodně rádi!

Sexy náramky

Tvůrci těchto hodinek věří, že velké věci se skrývají v malých detailech, a proto se zabývají i těmi nejmenšími, abyste poznali rozdíl na první pohled a nechtěli hodinky sundat z ruky. Nixon proto nejsou jen tak nějaké hodinky, ale jsou to i doplňky, třeba pro skateboardisty, snowboardisty a surfaře, tedy pro všechny aktivní lidi, kteří se nebojí jít si za svým. A to vy určitě jste!

Chytněte tedy příležitost a nebojte se vyjít vstříc novým dobrodružstvím s hodinkami Nixon. Nezklamou vás… Širokou nabídku hodinek Nixon najdete tady. A v galerii níže najdete naše tipy. Tyhle hodinky se nám líbily nejvíce. Snoubí se v nich ledabylá elegance, originalita, sexappeal a luxus a to nás hodně baví!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě