Ninja bude hrát Fortnite za Microsoft


Ninja

Fortnite je celosvětově proslulá počítačová hra formátu free-to-play. Tenhle fenomén už dokázal vytvořit slušnou řádku vlastních celebrit.

Jednou z největších z nich je v současnosti osmadvacetiletý hráč s přezdívkou Ninja. Aktuálně jej sleduje přes 14 milionů followerů. Dosud hrál na nejznámější platformě online hraní Twitch, nyní přechází přímo pod Microsoft a jeho vlastní platformu Mixer.

Částka, za kterou přestupuje, není veřejně známa. Podle odhadů ale Ninja vydělává asi 11,5 milionu korun měsíčně. Ninjovo vlastní jméno je Richard Tyler Blevins. Pochází z amerického Michiganu. Jeho nový kontrakt s počítačovým gigantem bude rozhodně zajímavý. Snad se již brzy dozvíme o něco více informací.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí