Nevíte, co dát k Vánocům? Co takhle lahev něčeho dobrého?

Vánoce jsou opět tu, ale letos se nemusíte bát stresu z vymýšlení a shánění dárků. Přinášíme totiž inspiraci, která potěší a především chutná.

Obdarujte milovníky dobrého pití něčím speciálním a zvolte prémiovou americkou whiskey Jim Beam. Již sedmá generace rodiny Beam dodržuje lety prověřenou recepturu a dopřává tak milovníkům bourbonu nezaměnitelný požitek s nádechem americké tradice.

Tradice

Tradiční receptura a postup při výrobě bourbonu Jim Beam se dodržuje už dlouhých 223 let. Lahev v sobě skrývá tajemství přesného poměru kukuřice, obilovin, ječmenného sladu a kentucké vody, která neobsahuje železo, čímž sehrává svou nezaměnitelnou roli ve výrobním procesu.

Zráním čtyři roky v nových, čerstvě vypálených sudech získává nezaměnitelnou chuť s tóny vanilky, karamelu a medu. Jim Beam je ideální parťák pro společné vánoční chvíle ať už na chalupě u plápolajícího krbu, v pohodlí domova, či na návštěvě u přátel. Pravý americký bourbon podávejte slavnostně v oblých sklenicích.

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě