Nenechte si ujít den jógy v pražské Grébovce

Dne 26. října pořádá Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou Autumn Yoga Day in Grébovka. Akce je součástí jejich projektu Yoga & Special Places, tedy propojení jógy a zajímavých míst, často pro jógu netradičních.  Během celého dne budou probíhat lekce, každá unikátní a zaměřená na něco jiného. Tématem celého dne je: jóga je pro kohokoliv a můžete ji cvičit kdekoliv. Součástí programu je i talk s bloggerkou Teri Hodanovou o jejím projektu Selfove, na který naváže lekce Flow with selflove intention. Celý den bude zakončený dražbou fotoobrazů Martina Franka, výtěžek půjde na NFDO Krtek.

V programu si každý najde to své. Zahrnuje vše, co naše tělo potřebuje – klidné lekce zaměřené na protažení, dynamické na posílení, specifické jako třeba zaměření pouze na stojky nebo meditaci. Zároveň je v programu zařazená třeba i lekce nazvaná Yoga for Guys, která je jen pro muže a jejím cílem je ukázat, že jóga není jen pro flexibilní ženy, ale může být i silově náročná a malá flexibilita k tomu není překážkou.  Během dne proběhne i talk s bloggerkou Teri Hodanovou o jejím projektu Selflove, na který naváže lekce Flow with selflove intention. Všichni učitelé, kteří povedou jednotlivé lekce, jsou inspirováni svou vlastní jógovou cestou a vzdělávají se na cestách po celém světe.
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě