NBA sezóna začala a s ní přichází i novinky od Nike Basketball


Po strhujícím závěru loňské sezóny se letošní první zápasy nejprestižnější světové basketbalové ligy sledují s velkým napětím. Podaří se LeBronu Jamesovi a jeho Cleveland Cavaliers obhájit titul? Nike Basketball do sezony vstupuje s novou kampaní a novými modely bot.

Hráči z Nike Basketball Family odehráli první zápasy v nové kolekci bot „Battle Grey“, která zahrnuje modely KD9, KYRIE2 a Soldier10. Šedou barvu na botách LeBrona Jamese a Kyrie Irvinga, šampiónů z loňského roku, zdobí symbolické zlaté detaily. Mezi další zvučná jména, která nastoupila v šedé, patří například Anthony Davis, Draymond Green a Paul George.

battle_grey_pack_63352_2

„Chci ukázat lidem, kteří si myslím, že nedokážu vést tým, že se mýlí,“ říká Paul George. 

Další z basketbalových legend, Kobe Bryant, do nového roku vstupuje poprvné jako mentor. V dubnu totiž po dvaceti letech ukončil kariéru a kromě předávání zkušeností se věnoval i návrhu svých signature bot, NIKE KOBE A.D, které vycházejí z jeho typického stylu hry a mentality “Černé Mamby”.

ho16_bb_kobea

„I když už nejsem každý den ve hře, lidi po celém světě mi pomáhají udržet si dál mentalitu “mamby”,“ říká Bryant.

S novou sezónou přichází i nová verze basketbalových Air Force 1. Nike Special Field Air Force 1, vychází z hlavních charakteristik původního modelu – odolnost a pevnost, ale navíc má přidanou ušeň, speciální balistický nylon a řemínky kolem kotníku, ideální do zimy.

foto: Nike.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí