Na jaké filmové premiéry se můžeme těšit v tomto týdnu?


První prázdninový měsíc se zatím nese převážně ve znamení vysokých teplot, proč si ale během večera nesednout do kina? Distributoři si pro nás na tento týden přichystali hned několik zajímavých premiér. Vyberete si svého favorita?

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (USA, 2018)

Třetí pokračování příběhů strašidelné rodinky nás zavede na výletní parník, kde si Drákula plánuje pořádně odpočinout od vší té rutinní práce v hotelovém resortu. Jeho doprovod si užívá poklidné dovolené včetně romantického opalování při měsíčku, jakmile se ale samotný Drákula tak trochu bláznivě zamiluje do kapitánky lodi, vše se docela zkomplikuje. Jak se s tím náš hrdina popasuje?

Úsměvy smutných mužů (Česká republika, 2018)

Životní příběhy a dramata několika mužů, kteří si sáhli na samotné dno. Skrz dno lahve, jak jinak. Jeden má problémy ve vztahu, druhého pronásleduje chyba z mládí; konkrétně role v gay pornu… Existuje pro ně cesta ven? Nebo jsou už navždy odsouzeni k životu na samém dně společnosti?

Mrakodrap (USA, 2018)

Nejlépe zabezpečené místo na zemi tady představuje budova jménem Perla. Tento mrakodrap je nejvyšší stavbou na světě a jeho super zabezpečení má potvrdit bezpečnostní expert, kterého ztvárnil legendární Dwayne Johnson. Jakmile ale dojde na krizi v podobě technické závady, právě on je podle policejních složek zodpovědný za vzniklý požár. Jak se bránit? A bude to přece ještě jen o něco složitější…

Tísňové volání (Dánsko, 2018)

Zbrusu nový thriller nám představuje bývalého policistu, který odpoví na náhlé tísňové volání unesené ženy. Hovor je ale přerušen a on začne pátrat na vlastní pěst. Telefon je jeho jedinou stopou a on vstupuje do neúprosného závodu s časem. Všechno je nakonec mnohem zapeklitější, než by se mu na začátku mohlo zdát. Slibný dánský režisér Gustav Möller představuje svůj celovečerní debut a my jsme zvědavi, jak si vedl.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě