My Dear clothing a Garand Brand vydávají společnou kolekci


Nedávno jsme vás informovali, že My Dear clothing a Garand Brand pracují na společné kolekci. Nyní už víme, kdy se kolekce dostane ven a co všechno bude její součástí.

Kolekce bude opravdu bohatá a najdeme v ní trika a mikiny s prodlouženými střihy, bombery, kalhoty, tepláky a kulichy. Trička jsou tentokrát v různých střizích a na své si tak přijdou i slečny. Použitá je fair trade bavlna s kůží a některé části jsou ručně vyrobené.

Kolekce je velmi limitovaná a cokoliv z ní si můžete zakoupit od dnešní dvacáté hodiny na www.mydear.cz nebo zítra www.garandbrand.cz.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí