Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl


Modely z řady Converse Future Comfort spojuje odvážný styl, výrazné platformy a příjemná pohodlnost – představujeme tři novinky, se kterými vkročíte do nové sezóny sebevědomým a stylovým krokem.

Foto: Converse

Chuck 70 AT-CX

Předělané Chuck 70, které míří rovnou do budoucnosti. Zvýrazněné detaily, platforma a recyklované materiály – to vše splňuje nový model Chuck 70 AT-CX. Robustní podrážka je spolu s vrškem z 50% recyklované bavlny doplněna o klasické Converse znaky, jakými jsou kulaté logo a detail nad patou. Vroubkované prvky dodávají botě originalitu a rozhodně zaujmou i kovová očka a cool hladké tkaničky. Tradice Converse namixovaná s pohodlným futurismem.

Foto: Converse

Run Star Legacy CX

Pohodlně zateplené a odlehčené Run Star Legacy CX mají asymetrickou podrážku a představují extravagantní futuristický kousek, který už nesundáte z nohy. Jde o novou verzi Converse bestselleru Run Star Hike. Prodloužený jazyk umožňuje velmi snadné nazouvání a lehká CX pěnová vnitřní stélka zajistí ultra pohodlné nošení.

Foto: Converse

Run Star Motion

Expresivní styl s vlnitou a vícebarevnou podrážkou. Run Star Motion si stačily získat velký počet fanoušků, kteří podlehli jejich kouzlu. Ale i s tímto modelem se dá ještě hodně vyhrát, a tak pro podzim/zimu 2022 představil Converse nepřehlédnutelnou podrážku, která svít díky kombinaci růžové a oranžové. Unikátní podzimní look, který si stále drží nesmrtelnou identitu značky Converse.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí Drip it – Vychutnejte si skvělou kávu kdekoli