Mike Shinoda vydal nové album


Hudebník Mike Shinoda vydal sólové album. Deska Post Traumatic vznikla jako reakce na smrt zpěváka Chestera Benningtona z Linkin Park.

Jen on

Nahrávka je osobní výpovědí člověka, který se pokouší ulevit svému trápení. Smutný odchod přítele a kolegy z kapely Shinodu hluboce zasáhl, tvůrčí vzepětí mu posloužilo jako terapie. Zavřel se ve svém domě v Los Angeles a pokusil se ze svého žalu vypsat.

„Zármutek je osobní, intimní zkušenost. A tahle deska je cesta ven z temnoty. Nejsou to Linkin Park ani Fort Minor. Jsem to jen já…“ řekl Shinoda.

Míří do Japonska

Šestnáct skladeb je svědectvím o jeho duševním rozpoložení. „Lidé, kteří procházejí něčím podobným, by se nemuseli cítit osamoceni,“ nechal se slyšet. Shinoda album napsal a sám produkoval, k některým z nahrávek natočil i vizuály. Deska přesto není dílem jediného muže. Frontman Linkin Park si do studia pozval několik hostů, ve skladbách se objevují Machine Gun Kelly, Blackbear, Chino Moreno z Deftones nebo Grandson.

Mike Shinoda album představí i živě na několika jednorázových akcích a festivalových koncertech. Hrát bude v Los Angeles a New Yorku, zavítá na tradiční letní akce do Readingu a Leedsu i na japonský Summer Sonic.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí