Migos připravují nové album. Objeví se na něm i Desiigner?

Migos jsou v současnosti opravdu v kurzu. Dokazuje to i jejich momentálně druhá příčka v hitparádě Billboard Hot 100, kam se během posledních pár týdnů vyšplhali s hitem Bad and Boujee, a přeskočili tak třeba zpěváky The Weeknda či Bruna Marse.

Co je ale tou hlavní novinkou? Jak někteří určitě víte, trojice ve složení Quavo, Takeoff a Offset maká na novém album Culture. O projektu konečně po dlouhém čekání něco víme, a začít můžeme třeba tím nejpovrchnějším. Co se týče coveru desky, stojí za ním italský grafik Moab, přičemž je třeba říci, že se mu opravdu povedl.

Co nás ale pochopitelně zajímá o něco víc, je hudební stránka desky. Dá se zcela jistě předpokládat, že jedním z pilotních tracků by se měl stát právě zmiňovaný megahit Bad and Boujee, jenž nám zároveň prozrazuje i jméno prvního hosta, kterým pravděpodobně bude Lil Uzi Vert. Kromě této indície jsme o zbytku Culture nevěděli téměř nic, a to až do včerejšího odpoledne, kdy na svém Snapchatu teasnul část ze singlu s Migos mladý Desiigner. Je tedy možné, že se na projektu právě tato skladba s operativním názvem Jackie Chan objeví. Pokud by tomu tak opravdu bylo, byl by to opravdu vstup do nového roku jak se patří, jelikož release alba je ohlášen už na 27. ledna.

some new new from @lifeofdesiigner x @quavohuncho? y’all feelin’ it?

Video zveřejněné uživatelem HotNewHipHop (@hotnewhiphop),

foto: facebook.com/THEMigosAtl

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí