Michajlov posílá track i z vězení


Brněnský rapper Michajlov, který si bohužel právě odpykává svůj trest za mřížemi, dnes slaví narozeniny. K těm mu blahopřejeme.

Při této příležitosti se navíc na světlo světa dostává nový videosingl nazvaný Planeta Teror, o jehož produkci a celkovou publikaci se postaral rovněž brněnský DJ Opia. Video si potom vzal na starosti talentovaný režisér Jan Král.

Michajlov by měl být venku snad už na podzim. Doufáme, že vše dopadne dobře a již brzy se dočkáme nových věci od této naděje moravské scény.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí