Michael Jordan daroval Kobemu Bryantovi kompletní set Air Jordans


Před nedávnem nám basketbalová legenda Kobe Bryant oznámila, že po konci letošní sezóny jde do sportovního důchodu. Tato zpráva způsobila v basketbalovém světě poměrně velké rozčarování, Kobe je přeci jen jeden z mála stále hrajících hráčů, kteří jsou již teď považovány za legendy.

Teď ale k pozitivnějším novinkám. Samotný Michael Jordan a Jordan Brand se rozhodli, že Kobeho odchod nenechají jen tak. Jako dárek mu tak věnovali kompletní sadu Air Jordans v čistě bílé barvě. Mluvíme tedy o Air Jordan 1 – Air Jordan 30, což je myslím, velmi slušná sbírka. To ale není všechno, byl totiž vytvořen ještě jeden set, ten je celý černý, a navíc v něm najdeme i dva páry speciálních Lakers CWS, ve kterých Kobe hrál v sezóně 2002-03.

To vše může být vaše! Právě nyní je k zakoupení na aukční stránce Ebay se startovní cenou 100,000 dolarů (2,4 milionu korun).

Co na dárek pro Kobeho říkate? Nás by rozhodně neurazil.

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans

Kobe Air Jordans


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí