Mezinárodní den her se blíží! Hráči všech zemí, spojte se!


Mezinárodní den her se blíží

Mezinárodní den her letos termínově připadá na dny od 3. do 9. listopadu 2019. Akce, která v naší republice zatím hledá renomé, je v ostatních zemích světa velmi populární.

Hráči ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Itálii nebo Norsku už ji vyhlíží. Knihovny po celém světě otvírají své prostory pro společné hraní deskových ale i počítačových či konzolových her.

XBox s virtuální realitou

Skateboardista Honza Bašný a DJ Akvamen, se nedávno sešli, aby vyzkoušeli, kam se současný trend hraní her na konzolích posunul od doby, kdy oni sami trávili noci u monitorů počítače nebo televize. Vzykoušeli tak několik her na nejnovější konzoli XBox s virtuální realitou.

Honza Bašný patří mezi důležitá jména na české skateboardové scéně. Často jej můžeme vidět přimo v závodním poli a nebo s mikrofonem, když moderuje skatové contesty po celé republice. Akvamen zase patří mezi nejvytíženější urban music DJe v naší republice. Jeho jméno figurovalo a figuruje na plakátech mnoha úspěšných parties i afterparties spojených se závody extrémních sportů.

Pokud byste si taky chtěli zapařit některou z novinek a třeba se už přidat k mezinárodnímu dni her, koukněte na www.ulovxbox.cz. Tam najdete veškeré informace o tom, jakou akci připravil Jägermeister.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí