MEOW! hlásí návrat a představují nový singl Death Sentence

Punk-rocková kapela MEOW! se po dvou letech vrací na scénu se singlem Death Sentence z připravovaného EP, který potěší především fanoušky Rise Against, AFI nebo Mallory Knox.

Píseň Death Sentence se věnuje veganství a právům zvířat, což jsou témata blízká celé kapele už od začátku jejího působení. „Zvířata odsuzujeme k smrti pokaždé, když sáhneme po nějakém živočišném produktu, ať už jde o jídlo nebo spotřební zboží,“ vysvětluje kapely Ondřej Pavlů. „Lhostejnost společnosti k utrpení zvířat a žebříček hodnot, na kterém má konzum a uspokojování našich smyslů vyšší hodnotu než život, nám nejde na rozum,“ dodává.

Singl vznikl ve spolupráci s Amákem a studiem Golden Hive, kde kapela nahrála instrumentální části singlu a producentem Filipem Vlčkem. Ten se na singlu podílel produkčně i zvukově v podobě mixu a masteru nahrávky.

O videoklip se kompletně postaral Michal Jiráň.

Kapela MEOW! se na české hudební scéně pohybuje již od roku 2017 a je složená ze členů skupin Pipes and Pints, P:N:S, Define Me nebo Brixtn. Aktuálně má za sebou několik personálních změn. Za bubny vystřídal Lukáše Vincoura nejmladší člen kapely Čeněk Chleboun (Pam Rabbit, Annabelle) a kytaristu Tomáše Cibora nahradil nejnovější člen Dawe Gates (Annabelle, ex-Brixtn).

Text: Ivana Novotná
Foto: MEOW!

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


Jóga-Trip - cestování a pobyty s jógou Surf-Trip - surf, jóga a aktivní dovolená Sea You House - surf&jóga ubytování na Srí Lance Banger - magazín rapu, streetu a urban kultury Yezede s.r.o. - eventová agentura Neverdie - vše, co musíš vědět oard - Designová balanční deska LV Print - tiskárna s třicetiletou tradicí