Marpo zveřejnil další videoklip z desky R!OT » Pravidla


Marpo před několika týdny vydal své nové album R!OT. To můžete zakoupit v digitální podobě na iTunes, pokud však chcete rozšířit sbírku svých cds, skočte si pro fyzický nosič do sítě prodejen Bontonland. Z desky už je venku několik videoklipů, ty společně s infem o vydání naleznete v našem starším článku.

Dnes Marpo zveřejnil další, v pořadí už pátý videoklip z desky. Tentokrát máte možnost shlédnout vizuál k skladbě Pravidla, o který se postaral DJ Partyboi. Určitě to není poslední klip z alba, jelikož se Marpo chystá natočit videa postupně k celému tracklistu.

K této desce mimo jiné už zítra, tedy 18.10.2013 Marpo odstartuje tour, která začne zastávkou v pardubickém klubu Hobé Music Hall, kde mu bude předskakovat skupina MAAT. Více o party zjistíte na Facebook Eventu.

marpo_hobe

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě