Marpo ve svém novém klipu vzpomíná na zesnulého otce

Marpo, to je ikona TroubleGang crew, rapper, bubeník, ale hlavně jeden z nejlepších live performerů na české scéně. Po úspěšném albu RIOT! (2013) se k nám konečně blíží další deska s názvem Lone Survivor, která vyjde 29. února pod křídly Mafia Records. A právě nový track s názvem Už nikdy je podle nás lákadlem jak se sluší a patří.

Tentokrát nejde o další klubový hit, nýbrž o věc, která je přímo ze života. Marpo v ní vzpomíná na svého otce, jenž poměrně nedávno zesnul. Text jde skvěle ruku v ruce s bohužel jen dvouminutovým, ovšem velmi povedeným videoklipem. V něm se o skvělé záběry postaral už poněkolikáté ostřílený Rashid Garipov.

Ponese se deska v duchu třetího představeného tracku, nebo můžeme čekat spíše styl předchozích bangerů Nic Nekončí a Mladá Krev? To se dozvíme už na konci příštího měsíce.
IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě