Marpo vydává album R!OT

Marpo vydává album R!OT

Marpo je opět zpátky. Za pár dní, konkrétně v pondělí 30. září, mu vychází nové sólové album s názvem R!OT. Na albu, které vyjde pod PVP Labelem, se objeví celkem 11 skladeb s hosty jako Hard Target, MC Wohnout, Ironkap a další. Z desky je venku několik singlů, jmenovitě Tak kdo, Celej Blokk, Prologue a nejnovější Zavři Hubu pt.2. Všechny si je můžete pustit pod článkem, kde najdete také cover a tracklist.

Album R!OT se již teď dá předobjednat na stránkách www.mcmarpo.cz, kde je dostupné i ve speciálních balíčcích s tričkem a snapbackem. Kdo neholduje nakupování na internetu, může si pro desku skočit například do Bontonlandu.

Křest, jehož záznam si budete moci připomenout i pomocí chystaného DVD, proběhne 19.11. v Lucerna Music Baru a poté také odstartuje Tour, na které se představí kompletní sestava Trouble Gangu.

marpo_riot_front

marpo_riot_back
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě