Marpo v novém videoklipu vzpomíná na epický křest své desky Lone Survivor

Jeden z našich služebně nejstarších rapperů Marpo, vydal na konci února svou šestou studiovou desku Lone Survivor. O albu jsme se podrobně rozepsali v našem předchozím článku, kde jste se mohli dozvědět hned několik informací ze zákulisí.

Jedním z Marpových cílů, který si před pár lety stanovil, bylo vyprodat sportovní halu. A to se mu doopravdy povedlo. 22. dubna totiž proběhl křest v pražské Incheba Aréně, kterou Marpo do posledního místa vyprodal. Je to jen další důkaz toho, že se Marpovi jeho tvrdá práce a cílevědomost, opravdu vyplatily.

13077006_10153497623966615_8621267129633286382_nDo Incheba Arény se valily davy TroubleGang fanoušků

TroubleGang rozezněl ulice Prahy už několik hodin před samotnou show, kdy stovky hladových TG fans pochodovaly směr Incheba. Tuny prázdných lahví před vstupní branou do haly napovídaly tomu, že to bude opravdu divoká noc. A taky, že ano! Po úvodním tracku spadla opona a spolu s ní taky čelisti všech zúčastněných. Marpo totiž dostál svého slova a pro svůj křest vybudoval doslova kosmickou stage. Inu, Marpo taky do křtu zainvestoval neuvěřitelných 63 000 €. Byla by tedy věčná škoda, kdyby je patřičně nevyužil.

Následně začala ta největší show v dějinách československého rapu. Vyprodaná Incheba se pod náporem čtyř tisíc fanoušků doslova otřásala v základech. Je takřka nemožné vypíchnout z večera jednu nejlepší věc. Kritizovat zde není co, tedy mimo malé organizační detaily, které jsou v kontrastu s velikostí show, naprosto bezcenné. Jedno ale víme jistě, tahle noc posunula tuzemský rap zase o level výš a kdo u toho nebyl, může jen litovat.

13082643_10153501038911615_2272406182854089435_n

To je na celej život! Co bude dál? Otevřeli jsme dveře hraní na profi-světový úrovni a rádi by jsme se toho drželi! Teď si musim sednout s Tomášem Snášelem a Martinem Hruškou a vymyslet taktiku jak dál…. Protože s hraním na diskotekách se špatným zvukem a debilním DJem, co hraje celou noc bravo hity jsme s pokořením této mety hádám skončili (Myšák má určitě radost). Chceme hrát kvalitní kluby, kulturní domy a hlavně připravit něco víc, než jste doposud viděli ! – Marpo

Včera jsme se navíc dočkali videoklipu k singlu Wolfpack, jenž se na již zmíněné desce Lone Survivor objevil. Ve videoklipu, který si vzal na starost Rashid Garipov, jsou použity právě záběry z křtu v Incheba Aréně.

foto: Facebook
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě