Marpo hodně přitvrdil v nejnovějším videosinglu Motel 6

Stejně tak jako první představený singl z připravovaného alba Dead Man Walking, i ten druhý se nese v podobném duchu, který je plný jižanské Ameriky. Spousta country prvků se však tentokrát přeměnila do hodně rockového refrénu. Do takového, se kterým jsme jsme se u Marpa ještě nesetkali a za který si zaslouží minimálně palec nahoru díky originalitě zvukové stránky, jíž mohl někdo v posledních novinkách (mimo zmiňovaný pilot Dead Man Walking) postrádat.

Videoklip k dnes vydané věci s názvem Motel 6 je už tradičně povedený, plný záběrů na krásnou krajinu a pochvalu si rozhodně zaslouží i výběr jednotlivých lokalit, které na sebe však občas mohou strhnout trošku více pozornosti, než by bylo zdrávo. Jak celá věc působí na vás?

foto: facebook.com/mcmarpo
IG @honzisko_n
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě