Trouble Gang v čele s Marpem otevřou dveře nového klubu Magion

Nový klub Magion vás zve na svůj otvírací večírek. Brány se otevřou už dnes 23. ledna a Magion slibuje pořádný mejdan, jehož průběh podpoří Marpo spolu se svým Trouble Gangem.

Koncertní a taneční klub vyrostl v Kralupech nad Vltavou a najít ho můžete na adrese Náměstí Jaroslava Seiferta 698. Majitelé slibují skvělý vizuální zážitek ze samotného interiéru, na jehož podobě se podílel i Kaer, kterého můžete znát například v souvislosti s umělcem, scénografem a v neposlední řadě i režisérem Alexem Dowisem.

Abychom se však vrátili k nadcházející akci, jenž se na nás chystá už na tento pátek. Jak bylo řečeno, tak brány klubu Magion se otevřou ve velkém stylu, a to za doprovodu Trouble Gangu, za které pak vystoupí Marpo, Ironkap, Wohnout a DJ Partyboi. To už je sám o sobě celkem slušný lineup ne? Ale páteční noc v Kralupech nad Vltavou toho nabídne ještě víc. Svou show zde totiž předvede i pražská undergroundová crew LHR08 ve složení Red Aler, Mathess, Kofuno, Zypo a DJ Paasha. Závěr večera si pak vychutná DJ Pedro.

Vstupné vás vyjde na 120 korun a prvních 120 hostů se také může těšit na skleničku nějaké té dobroty, protože přece jen zahajovací večírek bez přípitku zkrátka nejde k sobě. Tak co? Vidíme se tam?

magion flyer

Hned následující den v sobotu se můžete zastavit na první DJ párty v klubu Magion, který se bude snažit vám takové mejdany přinášet častěji, večer bude v rukou pražského DJ, kterého můžete znát pod pseudonymem DJ N’ZYM, ten se zaměřuje převážně na Urban music, Ghetto Funk, Glitch Hop, Electro Swing, ale i klasický Hip-Hop, Funky a Soul Music. Tyto hudební žánry při svém DJském vystoupení obohacuje o samply notoricky známých vokálů a melodií a tak vytváří vždy originální hudební MashUpy na aktuálním vystoupení.

dj nzym
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě