Lvcas Dope a DJ Wich jsou na Cestě. Co nám k singlu řekl Lvcas?

O tom, že Lvcas DopeDJ Wich nějaký ten pátek pracují na společné desce, víme dávno všichni. Už víme i to, že se bude jmenovat Diamant, vyjde 17. října a objeví se na ní spousta hostů, mezi kterými bude třeba i Dara Rolins nebo Čis T. Lvcas prozradil, že dvě skladby se ponesou ve striktních rytmech, na zbytku repertoáru se potom můžeme těšit na jeho značkové zpívané polohy.

Všechny nás zajímalo, jak spolupráce mladé a staré školy bude vypadat. Odpovědí je singl Cesta, ke kterému byl právě vypuštěn oficiální vizuál. Na featuringu se objevuje slovenská rapová smetánka ve složení RytmusEgoKali. O vizuál se potom postaral tým TVision.

Na album a singl jsme se zeptali i přímo Lvcase:

První singl z alba je tady, celá deska bude venku 17. října, release proběhne o den později v prodejně The Streets na Opletalově 40 v Praze. Ještě ten den afterparty ve Fancy Lounge. Je mi ctí mít na prvním singlu elitu rapové scény. Vybrousili jsme ho do dokonalosti, stejně jako celé album. Těším se, až to všechno pošlu do světa. Protože svět je můj a diamanty tu jsou navždy. Styl!
architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě