Lunchmeat Festival, den druhý, meet Slugs!


Druhý večer Lunchmeat Festivalu byl dlouhý. A přinesl nové návštěvníky, kteří dorazili hlavně na minule zmíňované kolábko Night Slugs s Addict crew. Všichni, co jste byli, mi dáte za pravdu, že to bylo skvělý! Podotknu, že Kewu a Norman byli úplně ve svém. Z NS mě osobně bavil nejvíc Sweyn, na toho jste si určitě taky trsli. Beats so good… Girl Unit taky učitě neušel vaší pozornosti. Ale než kluci začali hrát na club stagi, v koncertní hale jste mohli vidět na plátně opravdu creepy týpka, s určitým posláním – Amnesia Scanner jsem neznala, ale na první dobrou mě to hned chytlo. Hudba i vizuály.

V hale pak nadále vystupoval Regis v rámci Downwards Records 25th Anniversary. Nebudu vám kecat, skoro celou dobu jsem “vajbovala” se svojí princeskou, takže dneska se vám tu do podrobna moc nerozepíšu.

Každopádně dnes máme před sebou poslední večer. Včera jsem od spousty návštěvníků zaslechla, při pauzách na vzduchu, že dnešek by měl být to ono. No tak uvidíme? Čeká nás Yves Tumor, GREBENSTEIN & Seefried, Fatima Al Qadiri & Transforma a další.

Tak si pojďme poslední večer Lunchmeatu užít. Odpočívat můžeme nebo můžete pak celý týden v práci nebo škole. Haha.


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě