Lil Yachty v nové epizodě pořadu Over/Under označil Biggieho za přeceňovaného rappera


Lil Yachty je jméno, které se v poslední době objevuje snad skoro všude, a když tomu zrovna tak není, strhne na sebe pozornost nějakým tím menším pobouřením. Vše začalo už v létě, kdy v rozhovoru nedokázal odpovědět moderátorovi na otázku jakých pět tracků od Biggieho nebo Tupaca by označil za své nejoblíbenější. To samozřejmě rozlobilo spoustu hrdých rap fans, což Yachty nebral vůbec vážně a v jednom ze svých videí si dokonce dělal s kamarády legraci z Tupaca i Biggieho. Také dodal, že je Drake mnohem lepší, než obě zesnulé legendy.

Proto nás tedy ani trochu nepřekvapilo, že v nové epizodě pořadu Over/Under, odpověděl na otázku ohledně Notorious B.I.G. slovem “Overrated” neboli přeceňovaný. Naopak druhý host, Burberry Perry se snažil být tak trochu diplomatem a odpověděl, že Biggieho hudbu slyšel například ve filmech. V zápětí Lil Yachty znovu odpověděl stejným způsobem. Kromě zesnulé legendy se také řešilo například pirátství, Tom Hanks, Padesát odstínu šedi či falešné průkazy.

foto: i-d.vice.com


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě