Lil Wayne se opět opřel do Cash Money. Tentokrát v rámci festivalu Lil Weezyana

Beef mezi Lil Waynem a Cash Money, tedy hlavně mezi ním a Birdmanem plní stránky hip-hopových a obecně téměř všech hudebních magazínů už více jak rok a půl. Kdekdo by to už mohl označit za frašku a pouze marnou snahu obou aktérů se zviditelnit. Ale kde je pravda?

Celý problém má zárodky v prosinci roku 2014, kdy došlo ze strany labelu k odmítnutí vydání už hotového Waynova alba Tha Carter V. Od té doby se stalo mnoho událostí připomínajících, že účty mezi new orleanským rapperem a Birdmanem stále nejsou srovnané. Asi nejvyhrocenější situace přišla minulý rok v dubnu kdy se Wayne ocitl pod palbou. Po tomto útoku se dlouho vedly spekulace jestli nešlo o plánovanou vraždu. Ale dále jsme se vlastně kromě několika výkřiků na koncertě, které Tunechi směřoval proti Cash Money nikam neposunuli.

Podobně tomu bylo i teď o víkendu, kdy si Weezy opět rýpnul do již zmiňovaného labelu během vystoupení na festivalu Lil Weezyana. S fanoušky se loučil těmito slovy:

Before I get off this stage, I want to say three more important words: fuck Cash Money.

Na druhou stranu opoziční aktér tohoto nekonečného beefu se zdá být v tomto ohledu o něco tišší. Snad se dokonce snaží o usmíření, jelikož podle jeho vlastních slov je Lil Wayne stále jeho přítelem.

I’ma heal that. He’s still my son. I look at him as my son and I won’t finish the game without Wayne. Even if he stay with me or go do whatever he want to do. I respect him as a son. I’ma fix it. Whatever happens after that, we gon’ let it be.

#LilWayne had something to say about #CashMoney at the #LilWeezyanaFest! 😳 #WSHH

Video zveřejněné uživatelem WorldstarHipHop (@worldstar),

foto: pitchfork.com

architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě


© 2020 Banger.cz. Bez předchozího souhlasu je kopírování obsahu zakázáno.