Rapper Lil Pump byl zadržen policií za střelbu ve svém domě

Lil Pump, sedmnáctiletý americký rapper, který je známý zejména díky obrovskému hitu Gucci Gang, byl podle několika ověřených zdrojů zadržen policií za střílení uvnitř svého domu. Nyní je však v domácím vězení pod vzdáleným dohledem policie.

Jak informuje server People, Lil Pump měl volat na policii, jelikož se do jeho domu v kalifornské San Fernando Valley vloupali tři muži. Jeden z nich měl také vystřelit do dveří. Po příjezdu však policisté zjistili, že kulka, kterou měl podle Pumpovy výpovědi vystřelit neznámý lupič, prošla dveřmi z vnitřní strany. To zcela jasně indikovalo, že střílel samotný rapper, nikoliv nikdo cizí. O tom, že se do domu dobýval někdo jiný, zatím nejsou žádné informace.

Lil Pump byl následně převezen na záchytné středisko pro mladistvé v losangelské čtvrti Sylmar, kde byl obviněn za nelegální použití střelné zbraně. Následně byl však propuštěn do domácího vězení pod podmínkou lokačního kotníkového náramku, který policii upozorní, pokud opustí své místo.

„Máme bohaté pravníky. Nejlepší na světě,“ komentuje své zadržení Lil Pump

Po vydání Lil Pumpa začala policie také prohledávat jeho dům, kde mimo jiné našla nejen pistoli typu Glock, ale také nespecifikované množství marihuany.

foto: hypebeast.com

architektura auta bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě