Letní Dyzajn Market 2019: Mix vůní, chutí, barev a módy


Dyzajn Market

Od 3. do 4. se na piazzettě u Národního divadla v Praze konal další Dyzajn Market. Jde o největší prodejní výstavu autorské tvorby v Čechách, která šestkrát ročně představuje přes 180 převážně českých a slovenských kurátorsky vybraných tvůrců, designérů a umělců z různých odvětví, jakými jsou například šperk, móda, doplňky, hračky, papírnictví, porcelán či bytové doplňky.

Bohatý program

Dyzajn market se koná šestkrát ročně v centru Prahy u Národního divadla na Náměstí Václava Havla a v provozní budově na náměstí (jaro, léto, prázdniny, podzim, zima, Vánoce). Součástí je vždy bohatý doprovodný program – kapely, DJs, divadla a kreativní dětský koutek.

Jednou ročně probíhají též workshopy pro dospělé a módní přehlídky. Najdete tu také skvělé jídlo a pití. Vstup je zdarma a bez bariér a s sebou lze vzít i čtyřnohé miláčky, uvádí o sobě Dyzajn Market na své facebookové stránce.

Fancy párky

Byli jsme se tam teď podívat a viděli jsme opravdu spoustu věcí od talentovaných lidí. Nás nejvíce zaujaly SRNA – výrobky z nevratných skleněných lahví, Les Lien, kde najdete nádherné jemné šperky, Vázárna, kde si můžete koupit krásné sešity, Bytou, která prodává jemné šperky, Blaho, které prodává úžasné nádobí, Zahrada v misce, kde si můžete koupit květiny, Pexoesa, což jsou kulatá pexesa, nebo třeba Wowo design, což jsou výrobci opravdu originálního dřevěného nádobí s různými motivy.

Taky jsme si dali do nosu výbornou limonádou, kávou a zmrzlinou. Chutně vypadalo i další občerstvení, co bylo k dispozici, což byly třeba fancy párky v rohlíku nebo trendy poke. A abychom podpořili naše výrobce, koupili jsme si mýdla. Už je máme vyzkoušené a voní fantasticky! Hmmm…

Další Dyzajn Market se bude konat 21. až 22. září 2019 na stejném místě. Vidíme se tam?


architektura auta basket bike cestování design fashion filmy fitness fotografie graffiti hry hudba knihy komiksy kosmetika lifestyle mma MY BODY MY HEROES MY LIFE MY SOUL osobnosti ostatní sporty pozvánky reporty rozhovory seriály skate sneakers snow soutěže technologie tetování výstavy water zdravě